Park Logistyczno-Handlowy GEOINF Kostrogaj 34 k/Płocka 09-402 Płock
telefon Telefon 601 992 332 e-mail E-mail logistyka@geoinf.pl

BTS Build To Suit

Park Logistyczno-Handlowy GEOINF

Inwestycja build-to-suit (BTS) to obiekt magazynowy projektowany i budowany pod wymagania konkretnego odbiorcy.

Budowa obiektów szytych na miarę odbywa się w możliwie najbardziej zoptymalizowanym czasie, dostosowanym do charakteru projektu i preferencji klienta. Celem projektu BTS jest zrealizowanie inwestycji wg konkretnych potrzeb najemcy. Nastawiamy się na maksymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowania, optymalizację procesu produkcyjnego czy też na dopasowaniu przestrzeni do technicznych wymagań prowadzonej działalności. Przy projekcie BTS klient ma możliwość kształtowania powierzchni, którą wynajmuje, określa szczegóły wg własnych potrzeb – projekt jest realizowany dokładnie wg jego wymagań. Klient dowolnie komponuje moduły powierzchni biurowych czy magazynowych, dzięki temu otrzymuje dokładnie tyle przestrzeni, ile potrzebuje oraz tak skomponowanej aby jak najefektywniej ją wykorzystać.

 

Charakterystyka BTS:

  • wielkość powierzchni przemysłowej – uzależniona od potrzeb klienta;
  • wielkość powierzchni biurowej – uzależniona od potrzeb klienta, standardowo na miejsce pracy dla jednego pracownika przeznacza się min 2 m2 powierzchni po podłodze oraz 13 m3 kubatury;
  • rodzaj współpracy – dostępne możliwości to transakcja najmu;
  • funkcja obiektu przemysłowego – dopasowujemy powierzchnie do potrzeb klienta czy ma być to magazyn sortownia, lekka produkcja, produkcja intensywna... Jesteśmy w stanie przygotować i koordynować infrastrukturę technologiczną i techniczną służącą procesom operacyjnym. W projekcie uwzględniana jest ilość linii telefonicznych, stanowisk komputerowych, szybkość łączy internetowych a także ilość ramp załadunkowych.
Nasi klienci